Oferta


Oferta

Oferta wynajmu poduszkowców 2017

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nową w Polsce, ale znaną w wielu zakątkach na Świata, sprawdzoną i oryginalną atrakcję motorową o wysokim stopniu adrenaliny :

LOT PODUSZKOWCEM

Oferujemy Państwu wynajem poduszkowców – będzie to wyjątkowa atrakcja i urozmaicenie organizowanej przez Was imprezy czy eventu. Umożliwiamy unikalne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, bardziej ekscytujące od innych – pilotowanie poduszkowca w terenie. O tych lotach uczestnicy będą rozmawiać jeszcze długo po imprezie. Nasz wykwalifikowany zespół zapewni bezpieczeństwo.
Dotrzemy z poduszkowcami w każde miejsce w Polsce i Europie.


Oferta współpracy przy realizacji kampanii reklamowych i promocyjnych.

Poduszkowce nadają się idealnie do zadań związanych z kreowaniem wizerunku firm i promowania znaków firmowych. Ich niesłychana zdolność przyciągania uwagi, wywoływania pozytywnych emocji, to zalety, które czynią je niezwykle skutecznymi narzędziami promocji i reklamy. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych wyjaśnień , zaproponujemy kompleksowe rozwiązania w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zapewniamy Kompleksową usługę

 

Skontaktuj się z nami: KONTAKT PODUSZKOWCE


CSPP (Centrum Szkolenia Pilotażu Poduszkowców)

Przestrzeń, las, spokój, świeże czyste powietrze a tylko 40 km od granic Warszawy.
Położony wśród lasów, rozległy, przepiękny 20 hektarowy, teren.


HOVERVOUCHER

W związku z dużą liczbą zapytań Proponujemy Państwu możliwość przeżycia przygody z naszymi poduszkowcami. Nauka lotu PODUSZKOWCEM po lądzie i wodzie realizowane są w weekendy co 2-4 tygodnie w Centrum Szkolenia Pilotarzu Poduszkowców.
Zadzwoń i baw się doskonale!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *