Home


poduszkowce warszawa logotyp
 
PODUSZKOWCE latają na poduszce powietrznej, tak więc szybuj po morzu, jeziorach, rzekach, łąkach, polach, terenach podmokłych oraz piaskach i asfalcie.

Tak o poduszkowcu mówi Jeremy Clakson w Top Gear : “The Most Fun You Can Have With An Engine

Proponujemy:

Wstęp o bezpieczeństwie.
Nauka prowadzenia poduszkowca.
Lot po przygotowanej trasie.
Intensywne loty z elementami rywalizacji.
Zostań najszybszym pilotem dnia.
Przeloty po torze na czas.

PODUSZKOWCEM możesz bawić się także zimową porą na lodzie oraz śniegu.  Nie musisz martwić się o teren w każdym otwartym terenie można polecieć. Kończy się ląd zaczyna woda nie ma problemu!
Zabrakło slipu, aby dostać się z wody na ląd, nie ma problemu w większości przypadków poduszkowiec sobie poradzi!
Nie ma wody możesz cieszyć się dalej zawsze jest pole , polna droga, boisko, parking!
Zadziwiające jak nasze poduszkowce są łatwe w prowadzeniu. Pierwszy raz wsiadasz za kierownicę i już możesz poczynić pierwsze kroki. Po 10 minutach radzisz sobie całkiem nieźle.
Zapomnij o skuterach wodnych, RIBach, łodziach i quadach. Nasze poduszkowce są uniwersalne i unikalne. Ponadto można się nimi bawić także na bardzo płytkich akwenach niedostępnych dla innych pojazdów a także na cienkim lodzie. Prześlizgnij się z wody na ląd i z powrotem. Baw się, rywalizuj z innymi latem, jesienią i w zimie!
Poduszkowce stają się coraz bardziej popularne na imprezach integracyjnych oraz eventach organizowanych przez firmy dla swoich najlepszych klientów jak i pracowników. Wspólne loty na poduszkowcu pomogą zintegrować zespół oraz zacieśnić relacje z klientem.

PODUSZKOWIEC CZEKA, ZAPRASZAMY !

Zobacz nasze PORTFOLIO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *