Home


poduszkowce warszawa logotyp
 
PODUSZKOWCE latają na poduszce powietrznej, tak więc szybuj po morzu, jeziorach, rzekach, łąkach, polach, terenach podmokłych oraz piaskach i asfalcie.

Tak o poduszkowcu mówi Jeremy Clakson w Top Gear : “The Most Fun You Can Have With An Engine

Proponujemy:

Wstęp o bezpieczeństwie.
Nauka prowadzenia poduszkowca.
Lot po przygotowanej trasie.
Intensywne loty z elementami rywalizacji.
Zostań najszybszym pilotem dnia.
Przeloty po torze na czas.

PODUSZKOWCEM możesz bawić się także zimową porą na lodzie oraz śniegu.  Nie musisz martwić się o teren w każdym otwartym terenie można polecieć. Kończy się ląd zaczyna woda nie ma problemu!
Zabrakło slipu, aby dostać się z wody na ląd, nie ma problemu w większości przypadków poduszkowiec sobie poradzi!
Nie ma wody możesz cieszyć się dalej zawsze jest pole , polna droga, boisko, parking!
Zadziwiające jak nasze poduszkowce są łatwe w prowadzeniu. Pierwszy raz wsiadasz za kierownicę i już możesz poczynić pierwsze kroki. Po 10 minutach radzisz sobie całkiem nieźle.
Zapomnij o skuterach wodnych, RIBach, łodziach i quadach. Nasze poduszkowce są uniwersalne i unikalne. Ponadto można się nimi bawić także na bardzo płytkich akwenach niedostępnych dla innych pojazdów a także na cienkim lodzie. Prześlizgnij się z wody na ląd i z powrotem. Baw się, rywalizuj z innymi latem, jesienią i w zimie!
Poduszkowce stają się coraz bardziej popularne na imprezach integracyjnych oraz eventach organizowanych przez firmy dla swoich najlepszych klientów jak i pracowników. Wspólne loty na poduszkowcu pomogą zintegrować zespół oraz zacieśnić relacje z klientem.

PODUSZKOWIEC CZEKA, ZAPRASZAMY !

Zobacz nasze PORTFOLIO

2 odpowiedzi na “Home”

 1. Good Day

  I have just verified your poduszkowce.waw.pl for the current onsite SEO status and saw that your website has a handful of issues which should be addressed.

  No matter what you are offering or selling, having a poor optimized site, full of bugs and errors, will never help your ranks.

  Let us fix your wordpress site errors today and get your ranks reach their full potential

  More info:
  https://www.digital-x-press.com/product/wordpress-seo-audit-and-fix-service/

  Regards
  Mike Lewin

 2. This article exceeded my expectations in every way. It’s well-written, thoroughly researched, and covers all aspects of the topic. The author’s passion for the subject is contagious, and it has left me feeling inspired and motivated. Thank you for sharing such an exceptional piece!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *